Skip to content

HAKKIMIZDA

ŞİRKET PROFİLİ

2011 yılında kurulan firmamız her nevi Oluklu Mukavva ve Ofset Ambalaj (kutu ve seperatör) üretimi ile başta Otomotiv sektörü olmak üzere çeşitli sektörlere üretim yapmaktadır. Bununla beraber ambalaj sarf malzemeleri olan bant çeşitleri, VCI (anti korozyon koruyucu kağıt – poşet), strech film, çember vs tedariki ile müşterilerine paket olarak ambalaj hizmeti sunmaktadır.
Kurmuş olduğu AR-GE ile CAD-CAM ortamında müşterilerine çözüm odaklı tasarım hizmetleri sunarak maliyet ve kalite avantajı sağlamaktadır. Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek kendini sürekli güncel tutan ve geliştiren kadro yapısıyla Eyser Ambalaj, birçok tasarımda patente sahiptir. Türkiye’de tek tam otomatik oluklu mukavvadan taşıma paleti imalat makinasına sahip olup çeşitli sektörlere hizmet vermektedir.

Genellikle Otomotiv ve Heavy Duty ağırlıklı çalışan firma, önemli tecrübeler biriktirmiş, Global firmalara çözüm ortaklığı yaparak faaliyetlere devam etmektedir. 2013 yılından itibaren Eyser Otomotiv olarak her nevi otomobiller ile müşterilerimize uzun dönem araç kiralama hizmeti vermekteyiz. Ürün Çeşitleri : Oluklu mukavvadan mamul ağır hizmet tipi kutular ve karton palet, Hen nevi Ofset baskılı kutu ve stantlar, Oluklu mukavva kutu ve separtörler,Slip sheet plakalar, Kit modül kutuları ve lojistik hizmetler.
Personel Sayısı: 39
Kalite Belgeleri: ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2007, ISO 10002:2014